Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2011, 20:22   #87
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Ludzie powiem tylko tak. Nie idzie się skupić na graniu. Tych postów nie idzie czytać. Niestety mówię o postach Braina. A co będzie jak zdecyduje się napisać naprawdę długi post to jaki będzie efekt na forum 8 czy może 10 krótkich postów pod rząd.
Druga sprawa już dawno wyruszyliśmy z Rivendell i mamy tu sytuacje z trolem na której się mamy skupić to po co te retrospekcje. Albo piszący jest aż tak chaotyczny albo nie wiem bez obrazy pisze jakby miał z 12 lat.

Cytuję jeszcze fragment z objaśnień do sesji:
W ostatnim poście Nalin miał rzut na spostrzegawczość i zauważył trolla. O to kolejność reakcji. :
-Nalin, Pencheron, Draugdin. <-gracze odgrywający te postacie jako pierwsi postują, chyba że inny gracz nie zamierza podejmować interakcji tylko np. skulić się i płakać

Skoro tak to dlaczego elf pisze pierwszy. Dlaczego ciągle coś jest nie tak.
Ja nie piszę czekając na swoją kolej pomijając kwestię że co chwila gubię wątek co bym chciał właściwie napisać prze takie sytuacje które się tu dzieją.

To miała być przyjemność grania w klimatach Śródziemia a jest jakiś koszmar z elfem, który zachowuje się jakby za karę uczestniczył w tej wyprawie.
Sorry ale musiałem to napisać.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline