Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2011, 21:08   #88
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Skoro tak to dlaczego elf pisze pierwszy.
Pozwoliłem mu. Liczyłem że do niedzieli ktoś coś napisze. Pomyślałem że przyśpieszymy sprawę i zadecydowałem że wymienione osoby w objaśnieniach mogą napisać posta(któraś z trzech wymienionych)

Co do chaotyczności postów braina. No cóż. Przyjąłem go do sesji. Ma wytłumaczenie że pisze na komórce więc nie może edytować postów. Z poprawieniem błędów i połączeniem ostatnich postów musi czekać na Daamiana87 który swoją drogą rzadziej się pojawia niż my(ale postuje w terminie jak do tej pory).
Nie mogę być łajzą i od tak uśmiercić bohatera wedle mojego widzi mi się. JEstem tu też nowy i uważam że należy wykazać się na początku tolerancją. Dlatego proponuję zrobić głosowanie. Niech każdy mi napisze na PM czy chce usunąć braina z sesji czy nie. Dlaczego tak? A bo jak jest demokracja to nikt nie jest winny :P. No to jest jedyne rozwiązanie jakie widzę. Pamiętajcie że nawet jak zagłosujecie aby brain odszedł to tak szybko to nie nastąpi., bo muszę to fabularnie wkleić(minimum dwie kolejki).
Ja wstrzymuję się od głosu i brain też ma się od głosowania wstrzymać. Czekam na PM
 
chaoelros jest offline