Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2011, 23:22   #103
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał brain
Taką, a nie inną postać elfa stworzyłem. Taką MG zaakceptował. Dziwi mnie, że teraz jest odmiennego zdania.
Wybacz ale przesadzasz... Ja nie kryłem zaskoczenia jak zacząłem czytać twoje posty na mojej sesji i w sesji "Nowy Cień". Nie wiedziałem za bardzo jak chcesz odgrywać swoją postać, ale jest z nami gracz, którego kartę postaci początkowo oskrobałem tak że zostało same imię. Nie nadawała się. Po krótkiej wymianie zdań mamy porządną postać, i gracza, który odgrywa ją zgodnie z klimatem.
Nie miałeś żadnego sensownego argumentu. Zamiast zmienić postać tak aby pasowała do klimatu to ty ciągle swoje. I jeszcze się burzysz że nikt nie może tego zaakceptować.

Jeśli się wycofujesz to usuń ostatniego posta(znaczy te dwa co robią za jeden post)

Może tak będzie lepiej... Usuń swoje posty. Nie uśmiercę twojej postaci tylko wyślę ją do Mithlond i zakończę ten wątek. Bez elfa sobie poradzicie.
 
chaoelros jest offline