Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2011, 09:49   #108
daamian87
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 1 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
Wróciłem, miałem zjazd i nie miałem dostępu do komputra. To teraz i ja się wypowiem. Najpierw jako użytkownik i gracz: postać Brain'a jest charakterystyczna i odmienna od kanonu Tolkiena. To fakt. Wydaje mi się że skoro nie pasuje to MG to obaj powinni siąść sobie do PW i wzajemnie dogadać. Jak? Po prostu: MG mówi co go najbardziej drażni, Gracz mówi co i jak może zmienić tak, aby choć trochę wpasować się do sesji, nie ujmując nic swojej postaci. Kompromis Panowie, to słowo powinno wami pokierować.

Tak więc nie, nie jestem za usunięciem Braina o ile podejmie chęć lekkiej zmiany i wpasowania się w sesję.

Draugdin, prosiłbym Cię o nieatakowanie innych graczy (Brain), teraz mówię jako członek Obsługi. Prośba, nic więcej.
Co do postów Braina to mogę podjąć się ich łączenia i ewentualnej edycji (jeśli Brain mnie o to poprosi bądź przyjmie taką formę współpracy). Nie każdy ma komputer, zaś forum jest dla wszystkich i każdy powinien mieć możliwość brania udziału w sesji jeśli przeszedł pozytywnie poprzez rekrutację.

Do posta już siadam, powinien być niedługo.
 
__________________
"Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku". - Janusz Leon Wiśniewski
daamian87 jest offline