Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2011, 12:49   #108
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asenat Zobacz post
Kurcze, trochę późno zajrzałam do komentarzy :/. Chyba trochę za późno, ale jeśli jeszcze nie skończyłeś Traveller, to mogę powyrzucać jakieś fragmenty. Patrzyłam w sumie tylko na to, by był jakiś logiczny - choćby w pokręcony sposób - ciąg wydarzeń. Nie pomyślałam, jak to będzie wyglądało z Twoim postem. Mea culpa, następną razą ustąpię Ci z drogi i posypię Ci chodnik płatkami róż.

A na przyszłość chyba faktycznie musimy się jakoś dogadać i dzielić partie tekstu.
Arsenat, ale ja broń Boże nie mam żadnych pretensji pod twoim adresem. Te płatki róż są serio zbędne Poza tym niektóre kawałki, których twoja postać była świadkiem i tak wycięłaś albo zmieniłaś. Nic już nie zmieniaj, ja prawie to ogarnąłem tylko po prostu mam sporo rzeczy na głowie i nie mam do końca czasu. Po prostu z założenia przy dłuższych fragmentach ciężko uniknąć takich sytuacji i jednak tak jak mówisz trzeba będzie to dzielić.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 06-12-2011 o 12:53.
traveller jest offline