Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2011, 07:16   #219
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Termin to następny piątek 16stego.

Post jest, ale to pierwsza czesć dla niektórych.
Wszystkich rozbitków zapraszam na doc, być może dostaniecie resztę, po krótkim dograniu tego co wyskoczyło niespodziewanie z kostek. Resztę wydarzeń poranka, który jakby co wrzucę z postem dla Haradu i Umbaru, będzie tak szybko jak to się da dograć na ogólnym i privach w obu miejscach.

Cardana i Logana również na ogólnym zapraszam. Tam będzie arena walki. Jeżeli ktos chciałby wcielić się w BNa Wulfa i dokopać dla Fenrisowego Cardana to dajcie znać Podam statystyki i będę tylko sędzią

Gracze w Haradzie muszą poczekać niestety na drugi mój post, który ma nadzieję wrzucić jak tylko dograne zostaną do końca ustalenia z Ranewną. Andaras musi uzbroić się w cierpliwosć a wiem, że nie jest to łatwe

Mineliśmy juz półmetek sesji i chciałbym podziękować wszystkim za zaangażowanie. Wasza postawa jest naprawdę godna podziwu po roku grania. Zero obsów, zrozumiałe, sporadyczne autoplioty jak to w życiu bywa, real pochłania bardziej czasami jak ta sesja Motywujecie mnie na maksa.

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline