Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2011, 18:17   #66
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mivnova Zobacz post
Myślę, że Armiel nie tyle chciał nam spam ukrócić, co się doń przyłączyć i pomóc nam GMa motywować
!

Poniekąd tak. Bo czytam Was wszystkich z dużą przyjemnością, co zresztą daję upust w reputacjach, jak już się odkopię w systemie. Jestem ciekawy tego, jak potoczy się przygoda i daleki od tego, bym chciał, aby wątek się ukrócił.

A poniekÄ…d nie.
Mnie za podobną gadaninę w jednej sesji kiedyś ofukano, więc poczułem się w obowiązku zwrócić uwagę na te komentarze, które zmierzały w dziwny, nieco w moim odczuciu offtopowym kierunku

Zacieśnianiom więzi mówię serdeczne tak Ale to przynajmniej jakieś dłuższe te komentarze, co A nie takie jednolinijkowce na które jestem odrobinę uczulony

Co do wyróżnień i zaszczytów, to - Mira, z całym szacunkiem - opieki nad działem nigdy w tych kategoriach nie traktowałem. Ot, po prostu, zapytano mnie czy się podejmę, na próbę. Podjąłem. Na próbę I daleki jestem od tego, by mi "woda sodowa" uderzała.

Wydawało mi się słuszne by wtrącić się w te o kilka dni spóźnione (Mikołaj był 6 grudnia) życzenia.

A na koniec, by było w temacie Mataichi - ludzie czekają
 
Armiel jest offline