Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2006, 00:22   #40
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wybiła godzina duchów a po niej nastąpił Dzień Zmarłych. Niniejszym rekrutacja jest zakończona. Mam czterech graczy - limit osiągnięty. Czekanie na kogokolwiek byłoby nie w porządku wobec tych, którzy cały miesiąc czekali na ogłoszenie werdyktu.
Zatem zagrają oczywiście Redone oraz rudaad, wejcher oraz rzutem na taśmę Malekith (obiecuję przestudiować postać w czasie mojej nieobecności). Zatem wypatrujcie w okolicy najbliższego weekendu rozpoczęcia sesji lub przynajmniej jej otwarcia. Dzięki za zgłoszenie się do sesji i mam nadzieję, że się Wam ona spodoba. Innych zapraszam do śledzenia poczynań Badaczy wystawionych na bluźniercze uroki obcowania z Wielkimi Przedwiecznymi.
Gdyby się okazało, że jest potrzeba pozyskania dodatkowych graczy - pojawi się w tej rekrutacji stosowna adnotacja.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline