Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2011, 21:18   #22
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Dwie godziny później była już po prowizorycznym prysznicu. Włosy jej nie śmierdziały i to uważała za sukces. Teraz potrzeba jakiegoś porządnego ubrania. Albo zestawu ubrań. Zaraz wyczaiła jakiegoś młodego, bogatego co z radością zakupił jej całą garderobę...

Nie rozumiem... jakby coś mnie ominęło. Nie wiem kiedy co i jak. Pomijając fakt że nikt nie mówił że jest prysznic w magazynie(nikt też nie mówił że nie ma)...
Ale tam jest przeskok nagle... Z MG ustalałem lokacje bazy. JEst w nieużywanej części kanalizacji, głęboko pod infrastrukturą. I gdzie Isztar spotkała tego bogacza? jak go spotkała? jakbym mógł prosić o sprecyzowanie całej operacji. JA np swój post dałem MG do przeczytania, żeby zatwierdził że wszystkie akcje się udały
 
chaoelros jest offline