Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2011, 11:32   #13
Lechun
 
Lechun's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skał
Co do Opony... Oglądałem. Film trochę dziwny. Nie chcę zdradzać nic z fabuły, skoro się do filmu dopiero przymierzacie, ale napiszę, że film był... No, dziwny. Quentin rozłożył najpopularniejsze horrory na czynniki pierwsze i złożył z nich właśnie "Oponę", będącą parodią zagrań z zarówno klasyków, jak i tych niewypałów. Jakbym kiedyś został zmuszony do poprowadzenia warsztatów pt. "Jak nakręcić dobry horror?" - nie omieszkałbym puścić Opony.

Jednak jako samodzielny film... No cóż. Z aktorów najlepszą rolą była tytułowa opona, bo ludzie grali nieco sztucznie. A i poczucie humoru nie trafia do każdego widza. Jednym zdaniem "Ani szału, ani żalu"... Mimo to i tak warto go obejrzeć, ze względu na niecodzienną tematykę. Właśnie nią Dupieux mnie kupił. I nie znając żadnych szczegółów dotyczących "Wrong"(dowiedziałem się o filmie wczoraj - dzięki Kauamarnica! ), jestem pewien, że i tak go obejrzę.
---------------------------------------
Coś dla fanów zombie. Uwe Boll(wspominam o tym już na początku, by wrogowie mogli już wyjść ze strony bez marnowania czasu. ) krzyczał, że w 2010 popełni ekranizację gry Zombie Massacre z 1988. Później ucichło, więc wszyscy myśleli, że dał sobie spokój. Teraz znów daje o sobie znać - tym razem perypetie bohaterów będziemy mogli podziwiać(albo i nie) w 2012.
Film ma opowiadać losy trzech punków i policjanta, którzy otrzymali nietypowe zadanie. Mają przedostać się do miasta opanowanego przez żywe trupy, by w samym centrum podłożyć bombę atomową i tym samym uratować świat. Niezbyt ciekawą fabułę mają zrównoważyć interesujące postacie, efekty specjalne i sposoby, którymi główni bohaterowie mają zamiar pozbawiać nie-życia zastępy nieświeżych. Czyli zapowiada się zwykła rąbanina.
Jakby na potwierdzenie słów pana Uwe, powstał
plakat...

...i teaser.
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=THa3AYXUazQ[/MEDIA]

Jak widać, Boll trzyma swój poziom. :P
 
__________________
Maturzysto! Podczas gdy Ty czytasz podpis jakiegoś grafomana, matura zbliża się wielkimi krokami. Gratuluję priorytetów. :D
Lechun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem