Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2011, 17:35   #17
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kauamarnica Zobacz post
Ale z drugiej strony jako wielki fan filmów o zombie zapewne obejrzę i podejrzewam, że jakoś bardzo tragicznie nie będzie.
No to mogę powiedzieć, że tytuł Incredibly Strange Creatures Who Stopped Living and Became Mixed-Up Zombies po prostu kłamie. Jakby nazywał się Hypnotyzing gipsies with acid albo "Kukiełka cyganów" to by była prawda. Moim zdaniem to nie jest najgorszy film w historii kina, bo gdyby do czasu trwania Incepcji dokleić w wielu punktach w sumie godzinę tańców i karuzeli prawie nie związanej z fabułą to czy to by świadczyło o tym, że Incepcja to najgorszy film w historii? Choć w sumie jakbym był na tym w kinie to bym krzyczał, żeby przewinęli bezsensowne dłużyzny. Incredibly [...] skrócony do 25-30 minut i z innym zakończeniem nadawałby się na średni (5/10) epizod jakiegoś serialu. Trwając 80 minut odstrasza. Główny bohater Jerry był w porządku. Dałem 2/10, bo choć zasługuje na 1 to nie mam w skali na filmweb 0, a widziałem gorsze filmy niż to.

Oglądałem wczoraj też "I uderzył grom" z 2005 roku, ale to aż smutne, że z całkiem dobrego pomysłu (podróże w czasie) można zrobić taką kaszanę. Dałem 4/10 głównie za scenerie i ogólnie maszynę czasu ze ścieżką - z bohaterów najlepiej wypadły małpodinozaury.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 10-12-2011 o 17:38.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem