WÄ…tek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2011, 11:29   #18
Kauamarnica
 
Kauamarnica's Avatar
 
Reputacja: 1 Kauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie coś
Obejrzałem wczoraj Rubber mając przez większość filmu otwartą gębę i mówiąc do siebie "Geniusz". Bo uważam, że ten film był totalnie genialny. Dlaczego? W ogóle zacznę od początku, przed filmem myślałem, że to będzie tylko głupi horror o zabójczej oponie gdzie będzie się wszędzie lać krew i flaki. Ale to co zobaczyłem na ekranie totalnie mnie zdziwiło. Surrealizm i groteska wylewająca się ze scen tak mnie poraziła, że totalnie nie mogłem wyjść z podziwu. Do tego te genialne zdjęcia. Opona przez 10 minut jeździ po pustyni, a ja to oglądam i zastanawiam się jak można tak genialnie filmować oponę jeżdżącą po pustyni. O muzyce nie wspominając, w końcu robił ją Mr. Oizo, geniusz elektroniki.
Po tym co widziałem nie czekam na Wrong jako coś dziwacznego, czekam jak na coś co będzie kolejnym świetnym filmem z niebanalnym scenariuszem i genialnymi zdjęciami.
 
Kauamarnica jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem