Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2011, 13:19   #17
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Post

Na sam początek mojej kolejnej wypowiedzi muszę rzec, że niezwykle pozytywnie zaskoczyło mnie dość duże zainteresowanie ową rekrutacją. Jest to jednak moja pierwsza sesja i nie chcę aby ktokolwiek poczuł po niej niedosyt. Postaram się jak mogę aby każdy bawił się dobrze

Cieszy mnie, że również przedstawicielki płci pięknej powoli zaczynają się przekonywać do systemów postnuklearnych. Bo czyż w systemach tego typu żyją tylko mężczyźni? Pewnie, że nie! Zarówno chłopy, jak i kobiety siedzą wspólnie w tym brutalnym, wyniszczonym przez wojny kraju nazywanym przez nas fanatyków ZSA. Uwiodła mnie nie tylko różnorodność płci, ale i profesji. Każdy z was ma na tę całkiem inny, ciekawy pomysł i jedyne co mogę powiedzieć, że jeżeli zmuszony będę wybierać (na co się niestety zapowiada) wybór będzie niezwykle trudny.

Nadszedł czas więc rozwiać wszelkie wątpliwości i powiedzieć, że rekrutacja trwa minimum do 15 grudnia (czyli 2 tygodnie od dnia jej wrzucenia). Mam nadzieję, że każdy chętny zdąży do tego czasu porządnie się zastanowić nad postacią i nadesłać ją do mnie. Jakby ilość zgłoszeń była niewystarczająca (w co zaczynam wątpić) rekrutacja zostanie przedłużona o kolejne dni

EDIT By Lechu at 11 grudnia:

W ramach informacji od przyszłego MG muszę rzec, że mam już jedną, kompletną kartę postaci. Pomysł na tego BG naprawdę dobry. Od paru osób dostałem już samą mechanikę/ sam pomysł/ samą historię. Wierzę, że naprawdę zainteresowane osoby jeszcze do mnie napiszą. Rekrutacja wstępnie miała trwać do 15 grudnia, ale jeżeli w ten dzień do godziny 12.00 nie otrzymam oczekiwanej ilości kart rekrutacja zostanie przedłużona. To by było na tyle. Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w rozgrywce
 
Lechu jest offline