Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2011, 21:52   #13
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie. Post już jest. Jak widzicie, akcja zaczyna nabierać "rumieńców".

Jak widzicie, tempo narracji będzie nieco inne, niż miałem do tej pory w sesjach i takie przeskoki na początku sesji (a i potem również) będą miały miejsce dość często.

Chciałem jednocześnie podziękować Wam za świetny początek. Wasze posty były takie, jak się spodziewałem i takie, jakie w tej sesji być powinny. Emocje, uczucia, odczucia - nie bójcie się o nich pisać.

Liliel - przepraszam, że dla Twojej bohaterki tak mało w nim jest. Jakoś tak wyszło i obiecuję, poprawię się. Jeszcze będziesz marzyła, by było tak mało

Teraz inicjatywa jest po Waszej stronie. Co w kolejnych postach i jak daleko można je posunąć w czasie? Odpowiem - nie wiem Wszystko zależy od Was i od Waszych pomysłów.

Czas na posty - postarajmy się w 10 dni, dobra - by jeszcze przed Świętami wrzucić kolejną turę. Czyli do 22.12.2011 roku. do godziny 21.00. Wtedy 23-24 pojawi się mój odpis.

Jeśli się nie uda - cóż, pomyślimy.

Pozdrawiam cieplutko.

Aha i byłbym zapomniał o najważniejszym. Za wygląd awków (moim zdaniem bardzo klimatyczny) podziękujmy serdecznie Gryfowi.

Gryf - publiczne "Dzięki, stary!" ode mnie
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 12-12-2011 o 21:55.
Armiel jest offline