Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2011, 10:47   #8
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Mam już jedną KP. Czekam na następne.

Jeśli chodzi o tempo sesji to 1-2 posty na tydzień dla Graczy i MG. Tak wychodzi średnio z perspektywy tych 9 miesięcy.

Jeśli chodzi o tło fabularne to nie ma go ściśle określonego. Sapkowski nie opisał świata. Na razie gracze i MG go współtworzą .

Przykładowo:

Księstwo Yahel skąd pochodzi Mistrz Egzorcysta leży gdzieś na południe od Vettebergu. Nazwę miasta-księstwa wymyślił jeden z graczy w sesji. Ja ją podchwyciłem, bo jest niezła. Miasteczko Vetteberg należy do Księstwa Xintry. I tyle wiadomo.

Jaka jest struktura łapaczy demonów? To zależy od Was po mojej akceptacji, ale sesja ma być wesoła i lekka (w zamierzeniu), więc tych demonicznych kultów nie ma raczej tak dużo. Trochę jak w prozie AS-a.

Rola egzorcysty zależy od Kanny.

Jeśli chcesz być Someirhle jakimś silnorękim tropicielem kultu to spoko. Byle z jajem i smaczkiem

Jeszcze jedno info odnośnie praktyki w sesji: turlamy podczas walk w lastinnowej kostnicy; jak zapomnimy to turlam sam na część deklaracji graczy. Czyli można zginąć. Ale bez przeginki.
 

Ostatnio edytowane przez kymil : 13-12-2011 o 10:53.
kymil jest offline