Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2006, 14:18   #1
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Forumowa Księga Planów

Nie przeczę, że ten temat powstał trochę jako pomoc do mojej sesji, nawet przyznaję się do tego. Ale co szkodzi poznać plany, zawartość jednego z najlepszych podręczników do DnD, najlepszy sposób na uatrakcyjnienie kampanii? No właśnie...
Przechodzę do rzeczy. W miarę możliwości jak najczęściej będę starał się tu umieszczać krótkie opisy każdego z planów- poczynając od tych zewnętrznych, przez wewnętrzne, aż do przechodnich. Łącznie 34 (o ile nie rypłem się w liczeniu :P ) "światów" przepełnionych dobrem i złem, w których mogą toczyć się całe kampanie. Będę opierał się na trzecioedycyjnej "Księdze Planów" i swojej wizji tych miejsc.
Technicznie będę każdy plan opisywał w nowym poście (a w pierwszym systematycznie będę wklejał linki do postów), więc czasem pewnie zdarzy się post pod postem. No cóż, bywa.
Liczę także na waszą inicjatywę- wasze wyobrażenia, opisy, pytania- cokolwiek. W końcu wypadałoby się czegoś dowiedzieć o kosmologii DnD, nie?
Pozdr, Kutak

Wstęp
1. Planarne podróże

Plany Zewnętrzne

Pokojowe Królestwa Arkadii
Bliźniacze Raje Bytopii
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem