Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2011, 20:45   #126
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
A nie mówiłem że was zaskoczę?

Oto koniec tej sesji, jednak to nie koniec przygody !

Te kilka rozdziałów było swego rodzaju prologiem, prawdziwa historia zacznie się teraz w części drugiej, która zostanie otwarta niebawem , możliwe że z napływem nowej krwi : )

Czemu zdecydowałem się na taki podział sesji? Ano dla tego by „odżyła ona na nowo” chcę by otwarcie kolejnego rozdziału było niczym otwarcie nowej przygody. Ponadto pomoże to zrobić porządek z osobami które odeszły w trakcie gry, możliwe że napłyną nowi gracze.

Druga Sesja zostanie otworzona w nowym roku ale to nie znaczy że macie wolne od postów! A dokładniej Ci którzy postanowią zostać i dalej uczestniczyć w tej sesji. Jeżeli ktoś chce odejść to najlepsza szansa jest teraz. Prosiłbym więc o deklarację tego kto chce grać dalej.
Prosiłbym także pod deklaracją o wypowiedź na temat dotychczasowej sesji. Czy wam się podobała, czy chcielibyście coś zmienić, czy jest coś co bardzo wam nie odpowiadało?

Co do postów, gdy dacie deklarację to w docu dostaniecie odpowiednie fragmenty dla siebie, na których opracowanie będziemy mieli czas do otwarcia drugiej sesji. Wtedy tez dostaniecie punkty na rozwój swoich postaci .

Chciałem także pogratulować waszej czwórce która dotrwała do końca pierwszej części sesji, nie omieszkam na dniach napisać wam w profilach opinii na temat waszej gry

W dziale rekrutacji niedługo pojawi się temat rekrutacyjny do drugiej części sesji, fajnie by było gdybyście go przeczytali i jakoś zachęcili (jeżeli uważacie że jest do czego zachęcać ) nowych graczy do złożenia podań o postać.

Tak więc pozdrawiam i czekam na wasze deklaracje Ajas
 
__________________
It's so easy when you are evil.
Ajas jest offline