Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2011, 22:08   #253
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Post jest. Zaczynamy rozpędzanie. S.W.A.T - odpowiedzi dla Ciebie nie ma, bo nie było od Ciebie posta, ani informacji, że go nie dasz. Uznaj, że poprzedni post obowiązuje dla Ciebie w tej turze. I jednocześnie ZÓŁTA KARTKA dla Ciebie za nieodpisanie.

Bebop - dziękuję, za wyjaśnienie sytuacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Cieszę się, że podjąłeś taką, a nie inną decyzję. Rozmowę z Kaa zrobimy jako retrospekcję, a jednocześnie informuję, że Kane wjedzie w osobny wątek, by ułatwić Bebopowi pisanie postów, aż się sprawa nie unormuje.

Reszta - dziękuję za świetną kolejkę. Fajnie mi się Was wszystkich czytało.

Co teraz - jak zawsze - inwencja po Waszej stronie. Niedługo zacznę znaną niektórym Wam "jazdę bez trzymanki" z pierwszej części, ale na razie cieszcie się fazą "śledztwo" naszej sesji.

Czas na kolejny post - tutaj mam dylemat. Teoretycznie gdybym trzymał się terminów - to do Wigilii, ale to bez sensu.

Umówmy się, że Wasze posty pojawią się do 22 grudnia 2011 r do godziny 21.00. . Wtedy jeszcze przed Świętami będzie mój kolejny post, a Wasz dopiero w 2012 roku.

Gdyby ktoś nie dał rady w tej turze się wyrobić (gorączka przedświąteczna, zamykanie roku w pracach i takie tam) niech uprzedzi nas wszystkich w komentarzach i ma dyspensę na tą turą. Pod tym warunkiem (wpis w komentarzach) nie będę w tej kolejce trzymał się zasady "rygoru"

Powodzenia.
 
Armiel jest offline