Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2011, 22:48   #19
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Cytat:
Protestantyzm sam w sobie nie jest odłamem chrześcijaństwa. Jest to ogólna nazwa dla wszystkich wyznań chrześcijańskich, nie będące katolicyzmem i prawosławiem.
Serio, a ja myślałem, że protestantyzm jest tylko jeden, jeden katolicyzm to jeden protestantyzm ... -> tak to jest ironia. Fajnie, że chcesz chwalić się swoją wiedzą ... ale teraz to tak jakbyś powiedział, że ziemia jest okrągła i cieszył się z tego odkrycia


Cytat:
Pozostałe 40-45 mln to zadeklarowani ateiści i wyznawcy tradycyjnych afrykańskich bóstw
Ciekawe gdzie zadeklarowanych ale serio ... to są tylko szacunki, i nadal przewagą mają muzułmanie


Cytat:
W Afryce nie ma takiej nienawiści do chrześcijaństwa/islamu(zależy, z której strony patrzeć).
Tak zwłaszcza w Darfurze, prawdziwa miłość pomiędzy wyznawcami obu religii

Cytat:
1969 - konflikt na Ussuri,
Widzę, że stosujemy taktykę ZSRR ... bo o ile mi wiadomo to Chińczycy zaatakowali ich ... poza tym to rzeka, więc to co najwyżej może być konflikt nad no chyba, że chłopaki mieli buty do chodzenia na wodzie
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline