Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2006, 16:33   #23
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Mam ogólną prośbę, jezeli ktoś chciałby opisać w poście jakąś dłuższą akcję to piszcie do mnie na gg zeby sie upewnić czy jest pełna swoboda do dłuzszych opisów.
Jezeli ja urywam opis dla waszej postaci to tylko po to żeby w tym momencie dac jej wolną wolę do działania. Posłużę się przykładem z sesji.
Lhianann zadecydowała że ucieka z domu.
Doprowadzam Gabrielle do drzwi, ale daję jej jeszcze możliwość powrotu. A nóż ją coś najdzie. Wiadomo, kobieta zmienną jest.
No i teraz, pada pytanie co się dzieje na zewnątrz?
Może za drzwiami stoi szwadron policji...
Może samochód został ukradziony...
W rpg live każdy takie pytanie zadaje... np. czy mogę wsiąść do samochodu i dojechać do Elizjum itp. itd.
Proszę byście o tym pamiętali. Żeby ktoś się nie trudził z opisem, który potem okaże się daremny.
Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy z graczy jest czasem takze MG w innej sesji i może się zapomnieć i próbuje decydować o czyms więcej niż tyko o ruchach swojej postaci.

Z drugiej strony nie chcę zupełnie blokować waszej inwencji i zachęcam do współtworzenia elementów świata. Np. Tak jak zrobiła to Rhamona tworząc kota z cyrkoniowymi oczami. Jestem jak najbardziej za takimi wstawkami, wykorzystuję i będę wykorzystywał wasze pomysły, bo w ten sposób tworzymy coś razem (oczywiście bez przesady, w stylu "znajduję kałasznikowa w krzakach i strzelam").
 
Lorn jest offline