Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2011, 14:06   #129
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Czasami będę zmieniał kolejkę tak aby sesja toczyła się szybciej. Tym razem sam nic nie napisałem w poście, tylko poinstruowałem Cao Cao aby opisał trochę przyrody. Ci którzy zdążyli to ich postacie dodały coś od siebie do rozmowy. Jak ktoś nie odpisał to nic się nie stało bo drużyna sobie podróżuje po prostu. Teraz spotykacie jakąś nową postać, zatem każdy musi coś zrobić. Jest jednak kłopotliwa sytuacja z tymi kolejkami więc o to co proponuję.
Mój post który będzie rozpoczynał kolejkę będzie oznaczony inskrypcjami

Od góry i od dołu

Wtedy mamy pełną kolejkę i każdy pisze co robi jego postać. Kolejka kończy się jak każdy napisze przynajmniej jeden post. Jeśli napiszę posta bez tych inskrypcji to traktujcie to tak jakby to był post postaci fabularnej, NPC'a czy coś w tym rodzaju. Uważam że dobrze będzie jeśli będę w kolejce odpowiadał i na bieżąco opisywał efekty działań czy interakcje.

Co wy na to?
 

Ostatnio edytowane przez chaoelros : 18-12-2011 o 14:10.
chaoelros jest offline