Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2011, 18:23   #20
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Post

EDIT By Lechu at 18 grudnia:

Mam już pięć kart postaci. Każda z nich jest inna - na swój sposób wyjątkowa. Niektóre są do siebie nieco podobne, inne całkiem odstające od reszty. Cieszę się, że mamy i kobietę w ekipie. Aby nie było, że karty napływają z eteru podam niżej listę graczy, którzy nadesłali KP i w miarę możliwości będę was informował o następnych przesyłkach. Póki co karty przesłali mi:
1) hollyorc
2) Aeshadiv
3) Fabiano
4) kanna
5) Szarlej

Czy wspominałem, że wszystkie KP bardzo mi pasują? Jak tak to by było na tyle

EDIT By Lechu at 14 grudnia:

Jak zauważacie termin rekrutacji upływa jutro a ja mam dwie karty postaci. Jestem więc zmuszony przedłużyć ten termin nie tylko ze względu na zbyt małą ilość materiałów od graczy aby ruszyć, ale też aby nikt do jutra się przesadnie nie spieszył (i okaleczył tym swego BG). Termin zostaje przedłużony do 19 grudnia (poniedziałek)! Jak już wcześniej napisałem na bieżąco będę was informował o nowych przesyłkach oraz ewentualnych zmianach terminu końca rekrutacji. Chętnych proszę o spięcie pośladków i stworzenie kart, bo nawet pięć długich dni czasem może być za małą ilością czasu jak się za to po prostu nie weźmie. Pozdrawiam i zapraszam do udziału w zabawie
 
Lechu jest offline