Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2011, 22:35   #521
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest i z góry przepraszam za jego poziom, lecz nie bardzo miałem co napisać.

Sickboi - na razie dziękuje za wspólną grę. Szkoda, że nie raczyłeś wysłać nawet PW o tym, co się z Tobą dzieje i do kiedy by ten stan trwał. Ludzie wiedzą, że można brać u mnie "urlop od sesji", dogadywać się i tak dalej. Ty nie odpowiedziałeś na zadane Ci pytanie. Jestem szczerze zawiedziony i traktuję to jako najzwyklejsze porzucenie sesji.

Felidae - to samo tyczy się Ciebie. Jak to ładnie napisał arm1tage w komentarzach do Incpecji - Jak Cię lubię, tak mnie teraz przykro zawiodłaś. To druga kolejka bez posta i bez słowa, czemu tak się dzieje.
Traktuj to jako ostatnie ostrzeżenie. Jeśli w kolejnej turze nie wrzucisz posta również wylatujesz z sesji. Tak jak napisałem wcześniej - komunikacja! Nie piszesz, nie masz czasu, praca Cię przytłoczyła - wyślij PW, napisz komentarz lub coś na GG. Bym wiedział, na czym stoję.

Co do reszty. Dziękuję za emocjonującą turę. Dzięki "rezygnacji" Sickboia z sesji wróg osiągnął więcej, niż planował. Wasze morale wisi na włosku. Jesteście zmęczeni, przytłoczeni przebiegiem wydarzeń. Co więcej, staje się jasne że ktoś wśród Was w jakiś sposób - świadomy, czy też nie - informuje wrogów o Waszych działaniach. Nie ma raczej innego wytłumaczenia tych ciągłych trafień. Pozostaje pytanie - kto i dlaczego.

Czas na kolejnego posta - nieco dłuższy ze względu na okres świąteczny - do 28.12.2011 r do godziny 20.00

Co w nim -to już Wasza decyzja. Znów chyba musicie coś przedsięwziąć wspólnego na GG docku - mi wystarczy jakaś informacja na PW

Ewentualnie druga opcja jest taka, że jak już decyzje zapadną - ja uzupełnię swojego posta i dopiero wtedy ruszymy z kolejną turą.

Pozdrawiam i czekam na Wasze decyzje.
 
Armiel jest offline