Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2011, 22:43   #29
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Tak to muzyka filmowa i nawet na tym filmiku jest jego nazwa. Jasne możesz po prostu nic nie robić... W sensie kręcić się bez celu i zwiedzać. Robisz to co chcesz. Masz cały obóz. Jeśli nawet nie chcesz żadnych fantów to zajęcie jakieś się znajdzie. Tylko bez narzekania kiedy twoja postać będzie kulała względem innych. Częściowo wy podczas tej tury jesteście mg i możecie stworzyć jakiegoś npca i wydarzenie też. A jeśli dalej nie wiesz co zrobić to proponuję dokładnie przeczytać to co powiedział Bajarz Daję wam cały - chociaż mały - świat i spore pole do popisu w tym co można zrobić. Jeśli chodzi o to co powiedział Shanks to już jest do rozegrania w docu. Gdzie znajdują się niektóre postaci jest powiedziane wprost, żeby znaleźć inne wystarczy zapytać miejscowych. Używajcie wyobraźni to wcale nie boli Jeśli ktoś ma propozycję innej pomocy stworzonej całkowicie przez siebie to niech mnie zapyta najpierw o zdanie. Można także opisać nocną imprezę. No i dialogi ustalenia wewnątrz grupy. Post ma się kończyć po zakończeniu waszych spraw w obozie w jakimś wspólnym miejscu. Jak będzie czas i będziecie mieli pytania do Bajarza, który notabene sporo wie o wędrowcach i tym świecie... To może uda się przeprowadzić podczas tej kolejki jakiś dialog z nim. Ja tu widzę w każdym razie materiał na kilka postów.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 19-12-2011 o 23:09.
traveller jest offline