Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2011, 23:52   #92
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Aschaar - wyrwę się na chwilę z oków notatek i przymulenia po siedmiu dawkach espresso, by pogratulować talentu
Chciałem wypisać kilka cytatów-słoneczek, ale okazało się, że jest ich za dużo

Jestem za przedłużeniem kolejki do końca roku - tak jak pisze w docu. Święta to zawsze nerwowy okres.

I co ważniejsze, gratuluję pokonania tych wszystkich przeciwników. Na zdjęciu wyglądali naprawdę groźnie. A bliznami zawsze można potem szpanować...
Jeżeli mogę coś doradzić, to proponuję wizytę w Elizjum - złapiecie oddech i może Hans ma trochę przekąsek w schowku. Adela pospieszyłaby z pomocą z wielką strzykawką napompowaną krhwią - jak to pielęgniarka - ale nie dość, że nic nie wie, to jeszcze Storyteller, Bajkopisarz i Wszyscy Święci zrzucili jej na głowę własne małe co nieco. Andrej też zaginął. Felerna sprawa.

 
Ombrose jest offline