Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2011, 10:33   #93
Iakovich
 
Iakovich's Avatar
 
Reputacja: 1 Iakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skał
Akcja ciekawi posunięta do przodu czytając już myślałem że chcesz pozbyć się paru graczy;> Ale widać że jednak świąteczny nastrój spowodował łagodne potraktowanie naszych postaci.

Pomysł Ombrose jest dobrym pomysłem. Niektórzy mogą mieć problem z znalezieniem czasu na posta.

A co do Elizjum też o tym myślałem ale jesteśmy już dorosłymi Wampirami i chyba poradzimy sobie z jedzeniem sami, nie trzeba by mamusia czy tatuś dawali nam krwistą papkę. Miejmy nadzieję że podzielimy się informacjami. które każdy z nas zdobył.
 
__________________
" Blood blood for the BLOOD GOD"

" Jack ty znowu w mieście?? Księżna już wie??... rok minął i chyba wszyscy zapomnieli już o wieżowcu "
Iakovich jest offline