Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2011, 12:45   #23
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Post

Jako, że jest ponad 12h po upływie terminu rekrutacji jestem zmuszony ją zamknąć. Otrzymałem 6 kompletnych, bardzo ciekawych kart z czego się bardzo cieszę. Sesja ruszy jeszcze dzisiaj. Mam nieco czasu więc dopieszczę pierwszy post, który powinien się pojawić jakoś wieczorem. Co do graczy... Dostaje się każdy! Jestem naprawdę zadowolony, że nie musiałem was segregować na tych lepszych i gorszych. Dla jasności umieszczam listę wybrańców:

1) Szarlej
2) hollyorc
3) Aeshadiv
4) kanna
5) Fabiano
6) Penny

Dziękuję wam za te świetne kreacje i zapewniam, że nie będziecie się nudzić. Sesja nie będzie najdłuższa gdyż planuję w miarę dynamiczną rozgrywkę. Początek spokojny a później akcja nabierze tempa - czy zawrotnego zależy tylko od was. Tych, którzy chcieli stworzyć postać lub interesują się klimatem postapo zapraszam do czytania sesji. Pojawi się ona w mojej sygnie oraz (naturalnie) w dziale postapo. Dziękuję za uwagę i życzę wesołych świąt!

Obsługę proszę o przeniesienie do archiwum tej rekrutacji za 3 dni!
 
Lechu jest offline