Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2011, 20:00   #3
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
No to zaczynamy...i już na początku złamiemy zasady Choć może nie...
A mianowicie, ze względu iż zaczynamy przed terminem, będą Święta itp. To nie ustalamy ściśle tygodnia na turę. Napiszcie, później ja odpisze. Wiadomo nie każdy musi mieć teraz czas.

***
Na łodzi mieliście już okazje ze sobą porozmawiać, poznać się. Jak co możecie sobie pogadać na doc’u.
Tradycyjnie opiszcie też dokładniej swe postacie i to co inni o nich mogli się dowiedzieć.

Teraz widzicie co się dzieje na brzegu, więc proszę o deklaracje. Kto idzie ratować napadniętych? Jeśli ktoś idzie to kogo atakuje i jak (dystansowo, czy kontaktowo)? Ogólnie rzecz biorąc strategia, wiecie co i jak Łódź będzie na tyle blisko, że bez problemu możecie z niej wyskoczyć, nie topiąc się
W tym momencie widzicie tylko to co napisałem. Rysunek poglądowy w temacie (potrzebny mi chyba grafik )
***

Pytanie do Was, takie schematy umieszczać w taki sposób, czy np. dawać tylko linka (bo teraz np. psuje post)?
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 20-12-2011 o 22:39.
AJT jest offline