Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2011, 20:37   #2
majk
 
majk's Avatar
 
Reputacja: 1 majk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodze
Więc: nie było mnie mniej więcej od 9.12 do dziś, czyli 20.12 z powodu krytycznego stanu zdrowia. Kilka dni na nieświadomce, kilka kolejnych w szpitalu- offline. Stąd obsuwa w sesji i zero komunikacji. Jakkolwiek by to nie wyglądało i cokolwiek by się na LI nie mówiło sesji (tej czy innej) bez stosownego komunikatu nie odpuszczę- taki ze mnie człowiek zasad Dalej- mamy za sobą pierwszą kolejkę: zdaję sobię sprawę, że nie wszystkim może odpowiadać mój styl pisania, wy zdajcie sobie sprawę, że mi nie zawsze odpowiadają wasze odpisy. Wszyscy jesteśmy rozumni i zdolni do komunikacji, więc pewnie wypracujemy kompromis odnośnie stylu i sposobu gry. Tu bardzo ważne: jak może widać odpisałem dla każdego BG nierówno, bo i wy pisaliście nierówno. Nie mam pretensji i wy też nie miejcie. Pisząc posty warto byście uwypuklili zamierzenia BG, podjęte działania i inicjatywy, użyte umiejętności... etc.- to i ja będę miał na czym bazować. Podsyłam tropy, zwodzę, sugeruję- to ma być gra i wyzwanie, a BG mają się w niej odnaleźć. Kolejna sprawa to obrazki do sesji- mają być sugestywne, klimatyczne, ale niekoniecznie dosłowne i z fotograficznymi detalami- raczej liczy się tekst, mniej obrazki. Ogólnie zadaniem BG jest przetrwać, możliwie ‘wygrać’- cokolwiek by to znaczyło. To chyba tyle na tę chwilę, wielkie yo!
 
__________________
"His name is Dr. Roxso..., he's a rock'n'roll clown, he does cocaine..., I'm afraid that's all we know..."
majk jest offline