Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2011, 10:44   #3
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Wink

Dlaczegóż to kombinatorskim? Jeśli tylko Twoja postać nie będzie latać, jak poprzednie, a ta prowadzona przez Fabiano w końcu odstawi browar... sesję będę mógł na pewno zaliczyć do udanych

A poważnie... Witam serdecznie Szanownych Graczy oraz oczywiście Szanownego MG. Ufam, iż będziemy mieli okazję doskonale pobawić się słowem i kontekstem. Życzę Wam i sobie aby każdy post, pisany i czytany sprawiał Wam całą masę przyjemności

Tytułem wyjaśnienia i usprawiedliwienia zarazem muszę dodać, iż sesja ta jest moją pierwszą w tym systemie. Bardzo proszę o wyrozumiałość dla zielonego...

Pozdrawiam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline