Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2005, 23:34   #21
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Mam pewną propozycję i chciałabym, żeby wypowiedział się na jej temat każdy uczestnik sesji otwartej fantasy. Doświadczenie pierwszej sesji otwartej pokazuje, że pomysł czegoś takiego jest całkiem fajny, aczkolwiek nie do końca udany. Niektóre wizje poszczególnych graczy nie pokładają się z wizjami innych i wychodzą paradoksy, niedomówienia, lub taka masakra, jak w końcówce pierwszej otwartej. Ta sesja fantasy jakoś jest mi szczególnie bliska i nie chciałabym, aby skończyła tak jak jej poprzedniczka, tym bardziej, że mam na nią całkiem niezły pomysł. Dlatego chciałabym bardzo zostać mistrzem tej sesji, ale nie na zasadzie władzy absolutnej. Raczej wolałabym poprowadzić Was przez ten świat i opowiedzieć ciekawą historię, której obraz stworzył mi się wraz z moją postacią. A Wy będziecie mogli mieć wolną rękę co do postaci, powiedzmy, np. będziecie mogli dodawać jakies wątki od siebie na zasadzie " Ktośtam kątem oka dojrzał coś na skraju lasu..." czy coś w tym stylu, abym mogła podchwycić wątek i na tej zasadzie coś dalej wymyśleć. Nie wykluczone są także krótkie epizody poprowadzone przez któregoś gracza po wcześniejszym umówieniu się np. na PW. Jeśli się zgadzacie, albo macie jakieś swoje własne pomysły na rozwiązanie prowadzenia w sesji otwartej, to mówcie śmiało. A jeśli pasuje Wam sesja w takiej formie, w jakiej jest - no cóź, ja i tak będę się starała wsadzić do niej coś z mojej historii :P Piszcie jak najszybciej!
 
Milly jest offline