Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2011, 06:13   #226
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Zniecierpliwionym w oczekiwaniu na MGowego posta przesyłam kartkę Merry, Merry Everything!



A poważniej, to kochani, każdemu życzę takich Świąt Bożego Narodzenia jakich by chciał, czyli dokładnie takich, jakie lubi przeżywać najbardziej A na Nowy Rok, oby udało się zrealizować choć jeden plan życiowy, by spełniło się co najmniej jedno marzenie.

Post się pisze. Pewnie też będzie w co najmniej dwóch częściach i pewnie wrzucę go jutro w nocy, czyli w piątek nad ranem.

Tak jak zapowiadałem, będziecie mieli przerwę aż do 5 stycznia.
Po moim poście już nie będzie komentarza, potraktujcie ten jako tamten. Termin podany. Powinno wystarczyć Wam czasu na oczyszczenie krwi z Sylwestrowego alko i na spokojnie odpisać do sesji. Pomiędzy Świętami a Sylwestrem będę miał bardzo dużo wolnego czasu, gdyż nigdzie nie wyjeżdżam, więc jeżeli ktoś też będzie nim dysponował i czegoś potrzebował ode mnie, to będę dostępny.

Podsumowując Uruk-hai, z mojego punktu widzenia wygląda, że zostało około 6-9 miesięcy grania, lecz ponieważ ciężko Was przewidzieć i zaskakujecie tak mnie, jak i BNów, to równie dobrze może się wszystko skończyć szybciej, albo i za dwa lata

Jeszcze ciekawostka na Nowy Rok. Jak wszystko dobrze się ułoży, to w marcu (lub jeśli zamkną mi się inne sesje, w których uczestniczę - to szybciej) ruszam z kolejną kampanią w Śródziemiu. Tylko, że w III erze, już po wydarzeniach w Hobbicie, lecz jeszcze przed tymi z Władcy Pierścienia. Będę korzystał z wydanego w tym roku systemu The One Ring, którego jestem od dwóch miesięcy szczęśliwym i zachwyconym posiadaczem Tutaj recenzja beta-testera. W styczniu wychodzą też nowe materiały. Może uda mi się w końcu oddać rzetelniej klimat Middle Earth. Zapowiadam na wypadek gdybyście mieli ochotę w to wejść, jeśli Śródziemie Was wciągnęło i chcieli więcej, lecz zaangażowali się w międzyczasie w inne sesje na forum i żałowali potem, że nic nie wspominałem

Pozdrawiam
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline