Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2011, 08:53   #15
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Jest dzisiaj 22.12.2011, czyli termin wyznaczony na odpiskę. Więc informuję, co następuje:
1. Wiem że Ravanesh miała problemy z pisaniem w tym i tamtym tygodniu - seria drobnych spraw życiowych nieco się nienawarstwiających i utrudniających normalne funkcjonowanie.
2. Baczy poinformował mnie, że istnieje szansa, że nie zdąży dzisiaj napisać posta.
3. Posta kanny nie ma, ale nie było żadnej informacji, więc zakładam ze wrzuciłaby o czasie.

W poprzednim komentarzu napisałem:

Cytat:
Czas na posty - postarajmy się w 10 dni, dobra - by jeszcze przed Świętami wrzucić kolejną turę. Czyli do 22.12.2011 roku. do godziny 21.00. Wtedy 23-24 pojawi się mój odpis.

Jeśli się nie uda - cóż, pomyślimy.
Szczególnie ostatnie zdanie daje Wam furtkę. Zważywszy na okres, jaki teraz jest, ale też na trójkę graczy, którzy wyrobili się w czasie informuję, że czas przedłużam do jutra (23.12.2011r) do godziny 20.00.

Sesja jest dość specyficzna na początku, pozwala Wam na sporą swobodę narracji (maksymalnie do piątkowego popołudnia, w czasie) więc nawet jeśli ktoś nie da rady posta wrzucić, to ja i tak w okolicach 22.00 wrzucę swojego.

Trzymam jednak kciuki, bo niezależnie od sytuacji związanej z porą roku, Świętami i domykaniem zadań w pracach jednak tą godzinkę na napisanie posta to chyba przez te kilka dni powinno się udać wygospodarować. Szczególnie na początku sesji

No, ale wiem, ze różnie bywa .... Sam teraz wiele rzeczy na LI robię z doskoku.

Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 22-12-2011 o 13:37.
Armiel jest offline