Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2011, 09:33   #10
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Oki, za moment umieszczę post.
Co do kolejnej tury. Wciąż się nie określamy czasu na odpisanie. Ale z tego co widzę to nie trzeba tego robić

W pierwszym zmodyfikowałem mapkę (ponumerowałem atakujących).
Aktualna sytuacja:
nr. 1 - w walce z krasnoludem
nr. 2 - w walce z Mordrinem
nr. 3 – zaatakuje Knuta
nr. 4 - tarza się z flisakiem; zraniony przez Knuta
Broniący się krasnolud znowu oberwie, jest już ciężko ranny.

Na PW osobom walczącym wysyłam ich aktualną sytuację. Proszę zapoznajcie się najpierw z tym i dopiero później opiszcie w poście.

Resztę proszę o dokładne deklaracje co robicie. Przyglądacie się, czy wkraczacie do boju? Jak tak to kogo atakujecie? Jak atak, poturlam i podam na PW efekt. Jak nie to śmiało pisać pościk
Oczywiście nie wymagam, ani nawet nie sugeruję podłączenia się do starcia Komu dobrze na łajbie niech tam zostanie Grafitowi nie zwracają jak na razie uwagi na tych co na łodzi.

Po Waszych postach w tej turze prawdopodobnie pójdę już z walką do końca, by tego nie rozciągać. Proszę więc o dokładny opis co robicie. Będę się tym sugerował przy toczeniu batalii
 
AJT jest offline