Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2011, 10:23   #482
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Nie imię nadajesz, tylko Avka miałabyś znaleźć... Zresztą nieważne, mam coś co od biedy może posłużyć. Co do imion, doprawdy, niewiele władzy dałoby Ci jedno z tysiąca Hm, jakąż to małą część ciała mogłabyś objąć we władanie? Ucho...?

Btw, siedzimy z Kanną na docu, więc jeśli jeszcze nie zauważyłeś, Cohen, to już wiesz. Kanna, odpisałem trochę, jak chcesz to coś dopisz?

Dobra, w ramach obrazkowania dla wzrokowców:

Kanna, jesli widziałaś go wcześniej, to mógł być ktoś taki jak ten tu.

A teraz? No w sumie ten sam, tylko wygolony i w takim powiedzmy wdzianku (wygląd też w miarę pasuje): 1;albo 2.

Na avka ewentualnie znalazłem coś takiego.

Nic mi się z tego na avatar moim zdaniem nie nadaje, ale ja stary marud jestem, więc może wystarczy? Jeśli tak, to wytnij Mistrzu któryś i wstaw, jeśli możesz.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 22-12-2011 o 14:12.
Someirhle jest offline