Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2006, 17:31   #111
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Oczywiście, że może być. Co prawda moje wyobrażenie Nathaniela było całkowicie inne, ale rozumiem, że wyszukanie grafiki odpowiadającej idealnie temu jak się postać opisało nie jest możliwe. Chyba, że ktoś najpierw znalazł grafikę, a potem opisał postać MG, jak Darken
Sama wczoraj spędziłam godzinę na szukaniu odpowiedniego obrazka dla postaci i nie znalazłam tego, kogo opisałam. Więc zgadzam się oczywiście na to zdjęcie - jeśli Tobie pasuje to mnie też.


P.S.:

Skoro już mamy możliwość uzupełnienia profilu postaci, to jak będzie Wam się nudzić, to zapraszam do wypełnienia kart. W opisie prosiłabym umieścić krótkie informacje o tym jak postać jest ubrana, co ma przy sobie i jak się zachowuje na pierwszy rzut oka. Jeśli ktoś chce uzupełnić historię - nie widzę problemu. Można też wypełnić pola ze zdolnościami, tak jak to zrobił Glyph. Już wiecie mniej więcej co kto potrafi, więc to żadna tajemnica.

Kutaku... wiesz, jak przeczytałam, że Aria to człowiek wielki, silny i niemłody to prawie spadłam z krzesła Mógłbyś to poprawić? Bo chyba Ci się postacie pomyliły :P
 
Milly jest offline