Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2011, 09:32   #258
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam Was serdecznie. Jako, że wczoraj troszkę się przesunęły godziny odpisek (za moją zgodą) a ja dodatkowo wieczorem zajmowałem się własną pracą, którą kończyłem aż do tej chwili, to nie bardzo miałem czas przysiąść nad odpiską do Gambitu.

Teraz czas na obowiązki związane ze Świętami (ech, te zakupy), a wieczorem pewnie ostatnie szlify w domu (sprzątanie).

Postaram się wyrobić z postem dzisiaj późnym wieczorem, ale jeśli się nie pojawi to pojawi się w bliżej nieokreślonej przyszłości. W święta czy nawet po nich. Niestety.

Przepraszam Was serdecznie. Udało mi się napisać zaledwie mały kawałek do tej pory, a jesteście mocno rozproszeni jako gracze i post będzie wymagał sporo zabiegów "grafomańskich" z mojej strony, aby każdy z bohaterów poczuł się usatysfakcjonowany.

EDIT

No i jeszcze - na wszelki wypadek:

Wszystkim moim graczom i czytelnikom tej sesji chciałbym przy okazji złożyć najserdeczniejsze życzenia spokojnych, radosnych, pełnych relaksu Świąt. Niech Wam pod choinką pojawią się wymarzone prezenty, niech Wam rzeczywistość da chwilkę od siebie odpocząć i skupić się na tym, co sprawia Wam przyjemność i frajdę.
Niech wskazówka wagi po Świętach w magiczny sposób pokazuje tyle ile chcecie Bo przecież wszyscy wiemy, że świąteczne jedzenie nie idzie w siedzenie

A tak na serio - mało mroczne, lecz pełne serdeczności

NAJLEPSZEGO dla Was wszystkich.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 23-12-2011 o 09:40.
Armiel jest offline