Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2011, 15:11   #22
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
– Z pewnością chcieli nas okraść.- odpowiedział młodzieńcowi szlachcic. Nie miał zamiaru jednak rozwijać tego tematu i zdradzać, ile to złota miał przy sobie.- Może to jakaś szajka działająca na tych terenach, tego nie wiem. Wiem teraz jedno … ochrona to mi się większa przyda. Jestem w stanie zaproponować Wam trochę złota w zamian za nią. Dla mnie nie ma ono większego znaczenia. Muszę dostać się na szczyt…Muszę wrócić do swego dawnego wyglądu…- Mężczyźnie wyraźnie, jeszcze bardziej zaczął się łamać głos.

Po chwili zwrócił się do swojego ochroniarza.
- Badall, pochowaj swego dzielnego kompana. Za to jak walczył należy mu się by jego dusza zaznała spokoju w krainie Morra. Chwalebną śmiercią zginął, walcząc do ostatniego tchu... Choć i Tobie najpierw przydałoby się opatrzyć rany. Przynieś mi moje tobołki, to się Tobą zajmę. I tym dzielnym flisakiem również. Po stokroć dziękuje Wam, jeszcze raz.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 23-12-2011 o 15:19.
AJT jest offline