Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2011, 20:51   #16
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post napisany wcześniej. Jakby na wyrost.

Baczy - uznajemy, że zgłoszenie na policji zostało dokonane. Grześka wypytano na tą okoliczność - kiedy, kto podrzucił i tego typu pytania i zabrano list z zawartością do ekspertyzy. To może być bardzo ważny dowód. Pobrano odciski palców Grzegorza i Gosi. I tyle. Reszta - tajemnica śledztwa. Nie opisałem tego w swoim poście, bo w zasadzie dzisiaj wieczorem nie bardzo mam na to czas.

Termin - nie daję ze względu an Święta, ale coś wymyślimy, jak za długo postów nie będzie

Co w postach - sami na pewno wiecie.

Czas dla działania - weekend - posty zakończyć ewentualną informacją kto idzie na pogrzeb a kto na mszę i pogrzeb lub tylko na mszę.

No i na koniec Życzę Wam wszystkich spokojnych, pogodnych, cichych i radosnych Świąt oraz szampańskiej zabawy na Sylwestra i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku. Oby wasze najlepsze dni w roku 2011 były niczym najgorsze w 2012 Dla Was i dla Waszych bliskich.

Wiem, ze post raczej mało świąteczny, ale to taka sesja i sami wiecie, w co się wpakowaliście

Jeszcze raz - najlepszego dla Was wszystkich razem i każdego z osobna

P.S> Po Świętach opowiem Wam o czymś takim, co się nazywa Mental Balans i to, w jaki sposób opisane w sesji wydarzenia, na niego wpłynęły u Waszych bohaterów . Ale to po Świętach dopiero
 
Armiel jest offline