Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2011, 09:36   #505
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Nie wiem czy chce mi się gadać. Ale skoro muszę...
Na avku nie ma żadnych elementów spoza klimatu, owszem, jak się przyjrzeć to i można rozpoznać skąd to, ale z drugiej strony zastanowił się ktoś na czym się wzorowano projektując ten strój?

Najmocniej przepraszam koleżanki i kolegów współgraczy, że tworzę postaci takie, jakimi je sobie wyobrażam, a nie takie, jakie pasują do jakiegoś avatara. Powinienem klepać wszystkie na jedno kopyto, dzięki czemu miałbym większą szansę że ktoś już coś takiego narysował. Powinienem wiedzieć, że wyobraźnia w dobie komputerów zanikła, zwłaszcza wśród graczy RPG, wobec czego parę poglądowych obrazków nijak nie wystarczy by stworzyć sobie obraz Finna.

Szukałem jeszcze, a wcześniej pomagał mi także Makotto i raczej ciężko znaleźć coś, co by pasowało (i pokazywało coś poza kapturem).
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 24-12-2011 o 09:47.
Someirhle jest offline