Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2011, 13:18   #67
Falcon911
 
Falcon911's Avatar
 
Reputacja: 1 Falcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodzeFalcon911 jest na bardzo dobrej drodze
Jak widzę, temat zamarł na srogi okres... Jednak przełamę się i napiszę. Ot tak, żeby się pochwalić i zachęcić.

Santic.pl - świetna gra rpg online. Tak, przeglądarkowa. Tak, tekstówka. Ale za to jaka!
Klimat, powiem szczerze, powalił mnie. Perfekcyjnie opisane krainy, rasy zachwycają. A najlepsze jest to, że jest to grą dość elitarną - wymogi są dość ostre, bowiem profil gracza musi być napisany BEZBŁĘDNIE! Rangowcy mocno cisną za nieprzestrzeganie regulaminu, ale to zrozumiałe - sami chcą mieć w pełni klimatyczną rozgrywkę.
I coś, czego nie mają inne gry, przynajmniej te mi znane - panel do prowadzenia sesji i oddzielne karty postaci z umiejętnościami fabularnymi. I mnóstwo profesji! Nie trzeba grać przypakowanym wojem, można nawet utytłanym w mące kucharzem. Jak dla mnie - rewelacja

I jakby to ujął mistrz Fronczewski:
"Santic.pl - zapraszam i polecam. Falcon911"
 
Falcon911 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem