Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2011, 14:20   #530
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
W zasadzie to podjąłem decyzję.

Post wrzucony.

Dalsza akcja - koniecznie na GG docku (chciałbym, byście w swoich postach podjęli już nie tylko decyzję dotyczącą miasteczka, ale potencjalnie również wyniki Waszych działań).

arm1tage - My sobie popiszemy na jakimś "tajnym GG docku", może wykorzystamy ten od Samaris, co

Na razie postać Felidae przechodzi pod moją kontrolę, jako NPC. Nie wyrzucam jej z sesji jeszcze (brak logowań - zupełnie inna sytuacja niż z sickboiem, który się logował a nie udzielał). Amanda jest jednak bardzo bierna i zmęczona, apatyczna. Czekam na Felidae - jeśli się nie pojawi w najbliższym czasie podejmuję się względem Amandy bardziej radykalnych rozwiązań.

Czas na Wasze odpowiedzi aż rok Do niedzieli 8 stycznia 2012 roku do godziny 20.30.

Pamiętajcie o tym, by działać na GG dockach w międzyczasie! Chcę mieć rozegrany (na ile się da) Asmacośtam
 
Armiel jest offline