Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2011, 14:24   #8
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Skoro przywitanie mamy już za sobą to przejdźmy do samej sesji. Pierwszy post pojawił się 7 dni temu więc czas na odpis powinien być do jutra do 23:59. Jednak z uwagi na święta zdecydowałem się poczekać nieco dłużej czyli aż do dzisiejszego wieczora. Aeshadiv, kanna mam nadzieję, że do tego czasu odpiszecie i będziemy mogli ruszać z akcją dalej. Planuję za dwie, trzy kolejki zacząć bardziej wartką akcję i uwierzcie mi, że jak teraz nie opiszecie jacy są wasi bohaterowie "na spokojnie" może już później na to nie być czasu.

Reszcie bardzo dziękuję za posty w wyznaczonym czasie. Widzę ekipa jest zróżnicowana nie tylko literacko, ale i poglądowo. Po moim odpisie możecie przez następne 6 dni wbijać na DOKa, gdzie prowadzony będzie dialog całej ekipy. Każdy kto weźmie w nim udział będzie miał z niego materiał na część swojego posta. Ci, którzy się nie wyrobią (mam nadzieję, że nie będzie takich osób, bo dialogi w DOKu to przecie sam klimat!) stworzą posty już wg własnego uznania. Nie przedłużając czas do wieczora. Moja odpiska dzisiaj nocą albo jutro do południa. Dłużej czekał nie będę z uwagi na resztę graczy. To i tak delikatne nagięcie i mam nadzieję, że niektórzy nadrobią zaległości... I nie zapominajcie...

 
Lechu jest offline