Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2011, 01:16   #10
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
No moja odpiska już jest. Przepraszam, że tak krótko, ale zdaje się, że ta kolejka w większości rozegra się na naszym sesyjnym DOKu. Każdego z was tam zapraszam serdecznie.

Co więcej mam dla niektórych z was informacje:
* hollyorc - Możesz zadecydować czy twój BG pije napój przed obiadkiem czy w trakcie. Nawet jak Kowalski będzie się lekko zataczał Rusek nie zwróci na to większej uwagi. Widać coś go mocno zdenerwowało... i potrafiło kopać.
* Szarlej - Od Michaela zaczniemy dialog. Znaczy po tym co ja wam lada moment wrzucę. Mam nadzieję, że opiekun zajmie się ekipą dobrze...
* kanna - Wybacz, że posłużyłeś się twoją BG w taki a nie inny sposób, ale nie mogłem sobie tego odmówić. Alex trafia do jadalni już jako trzecia z całego towarzystwa.
* Fabiano - Mały lekko zdenerwowany zdaje się nie odpowie na żadne pytanie związane z kłótnią jeżeli by takie padło. Jak Bryan usłyszy w trakcie dialogu Ruska to stwierdzi, że to jego głos należał do tego drugiego z sytuacji zza ściany.
* Aeshadiv, Penny - mieliście sporo wolnego czasu więc możecie coś w nim robić. Jeszcze przed naradą naturalnie. Skonstruowałem to tak, że równie dobrze możecie poczekać spokojnie na naradę i tam w dany sposób trafić.

Wszystkim życzę świetnej zabawy podczas naszego pierwszego wspólnego dialogu!

EDIT 1:
Adam Kowalski testował elektronikę chcąc naprawić moduł nagrywający od lornetki Hopkinsa. Test cholernie trudny (bez użycia specjalistycznego sprzętu). Wynik: 8! Próba zakończona powodzeniem
 

Ostatnio edytowane przez Lechu : 29-12-2011 o 12:50. Powód: Dodanie pierwszego testu sesji! ;)
Lechu jest offline