Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2005, 15:15   #9
Qbista
 
Qbista's Avatar
 
Reputacja: 1 Qbista ma wyłączoną reputację
Powoli zajmuję miejsce przy moim krześle. Ostrożnie pociągam łyk z kielicha, po czym wstaje, rozglądam się po całej sali. Staram się ułożyć sobie całą wypowiedź w myślach. Dużo się ostatnio działo. W końcu, postanawiam opowiedzieć o moich przeżyciach.

-Dzielnica fabryczna. Skóra. Przerażający widok. - czułam, że mówię dość nieskładnie, lecz nie potrafiłam otrząsnąć się teraz w pełni. Z każdą chwilą słowa nasuwały się jednak na język lepiej, szybciej, i składniej - Wracałam z Łowów. Byłam akurat w dzisiejszymi czasy dzielnicy portowej, w drodze powrotnej, kiedy to... - pewne złapałabym teraz oddech, gdybym żyła - Zauważyłem ten makabryczny widok. Skóra wilka... wilkołaka, rozciągnięta na ścianie... jednego z budynków. Wokół – ani kropli krwi. Walające się wszędzie wnętrzności – tak. Krew – nie. Chociaż... Były te znaki. Namalowane krwią. Niczym hieroglify, powtarzające się co jakiś czas... – – staram się nakreślić owe znaki ręką w powietrzu. – Ale wracając do wilkołaka. Wszystko wygląda na to, że zbrodni dokonał wampir. Początkowo, jak mi się wydaje, skręcił zwierzęciu kark, a potem, iście chirurgicznym cięciem, rozpłatał je... od góry do dołu...

Przysiadam, na krześle, widok, wywołany choćby w wyobraźni, wciąż napawa mnie przerażeniem i od razu. Pociągam jeszcze łyk błogosławionego Vitae, po czym kiwam głową na znak, że przekazałam już wszystko, co do przekazania miałam.
 
__________________
MG, P+, G++, SG++, SS, SD++, K, p, Z, S---, H, D+, K, f-, h, w-, cp--, sf+, L+, NS+++, SC -, Kon+, D++, Gaz+, T+, SU?; ZC, WoD, SW, GS
Qbista jest offline