Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2011, 14:28   #4
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Dobrze rozumiem? Ktoś wskazuje Ci błędy i braki, a Ty strzelasz focha, bo ktoś ośmielił Cię skrytykować? Rozumiem, że Aschaar jest dość konkretny i nie głaszcze osób, które popełniają błędy, tylko im je palcem pokazuje, żeby wiedziały, co zrobiły źle, ale żeby przez to olewać jego pytania (czy też raczej pokazywanie palcem)? Tak myśląc daleko nie zajdziesz... Skup się nie na tym, jak ktoś coś mówi, tylko co mówi. Kwieciste pientrolenie od rzeczy w niczym Ci nie pomoże, ostre wytknięcie błędów owszem.

W takiej postaci się to nikomu nie przyda, chyba tylko jako bardzo ogólny szablon do przeróbki. Ja osobiście wolę liczne awanse, więc jeśli miałbym przy 10 poziomie być uberkoksem, jakoś niezbyt byłbym zadowolony, rozwój nie jest zbyt płynny. I te 10 wymaksowanych "szerokich zdolności"... Zbyt wykoksany będzie bohater na 10 lvlu, zbyt wszechstronny. No a poza tym... czekam na odpowiedzi na pytania Aschaara, potem może się jeszcze wypowiem nieco konkretniej, jak będzie o czym.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem