Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2011, 18:54   #6
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Po przeczytaniu nasuwa się kilka uwag:

a) Zdolności. Jakie? Jak rozwijane? Dlaczego? Po co? mam sam sobie wybrać jakieś zdolności czy jest jakaś lista? Mogę mieć zdolność: "jednososobowa obsługa wszelakiego typu broni począwszy od gołej pięści skończywszy na Sześcianie Borga"?
b) Atrybuty. Mogę mieć zero w atrybucie?
c) Poziomy. A jak szybko się awansuje? I dlaczego mam przepisywać coś z wytrzymałości (a skąd to się w ogóle wzięło?) na kondycję?
d) Testy. jasne, ze można sobie podarować wszystkie testy, bo "mechanika" nie zakłada porażki. Bo zawsze mam co najmniej 10% szans na sukces... Bo nie ma nic powiedziane o stopniu trudności i zależnościach...
e) DnD już nawet przetłumaczyło "mądrość" na "roztropność". Chyba, że chodzi ci o "wiedza". Ogółem te Atrybuty to po prostu DnD
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem