Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2011, 19:18   #7
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
a) Ze względu na to że system nie jest podpisany pod żaden setting nie tworzyłem żadnych list zdolności. Jest to kwestia do omówienia między graczami a MG. Wszystko musi polegać na zdrowym rozsądku oraz na tym co sądzi o danej zdolności MG. // Dodane do tekstu.
b) //Dodane
c) Kondycja zamieniona na Witalność // Ograniczenie poziomów jest do 10 nie bez powodu o czym zapomniałem wspomnieć. Każdy poziom w tym wypadku oznacza jakieś ważne wydarzenie lub osiągnięcie które uda się osiągnąć postaci. To do MG należy decyzja czy dane osiągnięcie zasługuje na awans, bo to MG wie jak daleko zostało do końca fabuły i musi rozplanować te wydarzenia tak by miały miejsce w jakiś sensownych odstępach czasu w grze. //Dodane
d) Testy polegają na tym że trzeba osiągnąć mniej lub tyle samo procent ile ma się w umiejętności, wyjątkowe okoliczności wynikające z sytuacji mogą dodawać -10%, -20% itd... są to modyfikatory które mogą zwiększać trudność i które MG bierze pod uwagę przy sprawdzaniu jaki rezultat udało się postaci osiągnąć.
e) Mądrość zmieniona na Roztropność. A atrybuty owszem są z d20 bo te z d20 mi odpowiadają osobiście.
 
Lucifer oO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem