Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2012, 19:18   #222
baltazar
 
baltazar's Avatar
 
Reputacja: 1 baltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
Kundowi najbardziej on pasuje, więc jeśli tylko go chcesz, to ja jestem za Myślę, że reszta też nie będzie się kłócić
Belzebub to komunista. Wszystkim po równo. Proponuję go sprawdzić i sprzedać... oczywiście we wsi tego nie zrobimy, ale kiedyś bym go chętnie spieniężył bo płacą nam marnie i potem podzielił kasę na pięciu. Do tego czasu jak Norsmen chce to niech go nosi... i używa Jednak materialista Henrich z kaski nie zrezygnuje

Wieźć trupa do wsi nie ma po co. I tak tam nie ma kapłana... można go pochować / spalić ze wszystkimi. Henrich zna kilka modlitw a w zrobicie za ładny chórek

a co do syzyfowych prac... podpalenie dobry pomysł. ale sama oliwa tego nie spali. trzeba będzie nanieść jakiegoś drewna... roboty będzie po pachy Aha i jak z ranami - bo chyba krasnal, Norsmen i Niklas są ranni - poważnie? Bo nie chce, żeby się migali od roboty jak to tylko siniaki
 
baltazar jest offline