Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2012, 00:37   #1
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
[Komentarze] Pradawna rękawica Część 2

Witam i jeszcze raz gratuluję dostania się.

Kilka spraw porządkowych.
Częstotliwość - 1 post na tydzień ( no chyba że będziecie chcieli wstawić więcej 1 to minimum )
Długość - Nie chce jednolinijkowców tak z pół strony A4 to minimum ( w szczególnych przypadkach może być mniej. Gdy ktoś wybitnie nie ma czasu lub gdy po prostu nie ma co napisać.)
Nieobecności- Trzeba mi zgłaszać. Najlepiej to zrobić przed nieobecnością i mniej więcej podać termin powrotu. W przypadku gdy do czynienia mamy z nagłym przypadkiem (absolutna awaria komputera itp) postarajcie się dać znać o nieobecności kiedy to tylko będzie możliwe do wykonania

Jak piszemy:
-Piszemy w 3 osobie
-Dialogi kursywą
Muzyka i grafiki: Mile widziane
Gdy Macie jakieś pytania to moje gg znacie ( a jak nie to jest w profilu) i piszcie odpowiem jak będę. Pw także jest dobra forma kontaktu, maila z reguły nie czytam więc z tym już gorzej.

Proszę wstawić awatary. Szerokość najlepiej nie większa niż 200
W pierwszym poście proszę opisać wygląd postaci, tyczy się to osób nowych jak i tych którzy przetrwali część 1

Czas:

Aktualnie nie wszystko rozgrywa się tego samego dnia, niektóre postaci są kilka dni do przodu inne trochę do tyłu ale to niebawem się zrówna.
Co do osób z części 1, wszyscy poza Andherem zdają sobie sprawę z tego, że minął rok. Dla Andhera upłynęła jakaś godzinka

Wytyczne:

Większość z was ma przed sobą interakcje z Npcem lub sytuacje wymagającą konsultacji ze mną. Tak więc rozmowy itp rozgrywamy w gogledocu (link poniżej) staram się tam zaglądać kiedy mogę. Dobrze jest umówić się ze mną na konkretny dzień i godzinę pisania tam.
Ale należy pamiętać Gm tez człowiek a was jest ósemka tak więc się nie rozerwę Najczęściej gdy jest kilka osób w docu odpisuje każdemu po kolei więc trzeba chwilkę poczekać po prostu.
Jeżeli ktoś ceni sobie prywatność pisania to oczywiście może podac mi prywatnego doca i tam rozpiszemy sytuację

No i piszcie o czym zapomniałem tu wspomnieć
Mam nadzieje że dobrze będzie się nam współpracować


Ps. oto link do Doca z którego możecie korzystać

https://docs.google.com/document/edi...CJ7skZEG&pli=1

Pozdrawiam Ajas.

Edit: Cennik

Kupowanie cech jest bardzo proste. Tak jak przy tworzeniu postaci za przeskok o jeden poziom wyżej w danej umiejętności płacicie równowartość tego poziomu. NP:
Z poziomu 3 siły na 4 siły koszt 4 punkty
Z poziomu 4 zręczności na 6 koszt 11 (bo z 4na5 koszt 5 i z 5 na6 koszt 6 ---> 5+6=11)

Tak samo liczy się to dla zaklęć z tą uwagą że cecha "Poziom opanowania" jest dwa razy droższa. (Czyli podniesienie jej z lvl1 na 2 kosztuje 4 punkty itd.)
 
__________________
It's so easy when you are evil.

Ostatnio edytowane przez Ajas : 05-04-2012 o 22:03.
Ajas jest offline